Fibalon rope

Podstawowy materiał filtrujący o doskonałych parametrach. Jeszcze łatwiejsza wymiana!

Fibalon rope

218.00 zł
sugerowana cena detaliczna

FIBALON rope jest rozwinięciem klasycznego FIBALON 3D. Kulki zostały podzielone na 8 jednostek filtrujących spiętych siatką. Taka forma filtra ma szczególne znaczenie wszędzie tam, gdzie istnieje groźba wypłukania kulkek do kanalizacji w trakcie wykonywania płukania wstecznego.

Wnętrze kulki z włókna składa się z nieco gęstszego rdzenia i bardziej miękkiego pokrycia. Kulki przylegają do siebie, tworzą powierzchnię filtra i dostosowują się do wszystkich kształtów filtrów. Opracowane dynamiczne mocowanie włókna »DyFix®« zapewnia nieporównywalnie wysoką zdolność pochłaniania i głębokość penetracji do wnętrza kuli, a także cząsteczki brudu przylegające do włókna.

Dzięki zoptymalizowanej kombinacji włókien i innym innowacjom proceduralnym oferujemy teraz FIBALON rope o selektywności 8 mikrometrów.

FIBALON rope jest źródłem krystalicznie czystej wody i zapewnia najlepsze wyniki przy prędkości filtra 30 m / h (zalecane 30 m / h zgodnie z DIN 19605). Szybkość płukania wstecznego powinna być oparta o wielkości zalecane przez producenta filtra.

Zamień piasek na Fibalon rope

1 Fibalon rope z 8 jednostkami zastąpi 1 worek piasku kwarcowego o wadze 25 kg. Fibalon rope można stosować zarówno w małych filtrach basenowych (np. 2 worki) jak i bardzo dużych filtrach w basenach prywatnych.

Zalety stosowania Fibalon 3D