Fibalon 3D

Podstawowy materiał filtrujący o doskonałych parametrach, przeznaczony dla filtrów basenowych.

Fibalon 3D - worek 350 g

198.00 zł
sugerowana cena detaliczna

Dobrą wydajność filtracji można osiągnąć dzięki FIBALON 3D. Inspiracją do powstania nowego medium filtracyjnego był mech - struktura, który dzięki swoim drobnym, mikroskopijnym rozgałęzieniom, zapewnia czystą wodę w leśnym strumieniu.

Wnętrze kulki z włókna składa się z nieco gęstszego rdzenia i bardziej miękkiego pokrycia. Kulki przylegają do siebie, tworzą powierzchnię filtra i dostosowują się do wszystkich kształtów filtrów. Opracowane dynamiczne mocowanie włókna »DyFix®« zapewnia nieporównywalnie wysoką zdolność pochłaniania i głębokość penetracji do wnętrza kuli, a także cząsteczki brudu przylegające do włókna.

Dzięki zoptymalizowanej kombinacji włókien i innym innowacjom proceduralnym oferujemy teraz FIBALON 3D o selektywności 8 mikrometrów.

FIBALON 3D jest źródłem krystalicznie czystej wody i zapewnia najlepsze wyniki przy prędkości filtra 30 m / h (zalecane 30 m / h zgodnie z DIN 19605). Szybkość płukania wstecznego powinna być oparta o wielkości zalecane przez producenta filtra.

Zamień piasek na Fibalon 3D

1 worek Fibalon 3D zastąpi 1 worek piasku kwarcowego o wadze 25 kg. Fibalon 3D można stosować zarówno w małych filtrach basenowych (np. 2 worki) jak i bardzo dużych filtrach w basenach prywatnych.

Zalety stosowania Fibalon 3D