Fibalon compact

Podstawowy materiał filtrujący o doskonałych parametrach, przeznaczony dla filtrów basenowych.

Fibalon compact

35.00 zł
sugerowana cena detaliczna

Uzyskaj znacznie lepszy efekt filtracji dzięki FIBALON compact. Zamienisz praktycznie każdy rodzaj wkładu kartuszowego na FIBALON compact! Kulki FIBALON Compact znajdują się w specjalnym woreczku aby ułatwić ich wkładanie i płukanie.

Inspiracją do powstania tego produktu był problem ze słabymi wkładami kartuszowymi w popularnych basenach ogrodowych. Zastąpienie tych wkładów uniwersalnym medium filtracyjnym bazującym na kulkach FIBALON 3D zapewnia krystalicznie czystą wodę w Twoim basenie.

Wnętrze kulki z włókna składa się z nieco gęstszego rdzenia i bardziej miękkiego pokrycia. Kulki przylegają do siebie, tworzą powierzchnię filtra i dostosowują się do wszystkich kształtów filtrów. Opracowane dynamiczne mocowanie włókna »DyFix®« zapewnia nieporównywalnie wysoką zdolność pochłaniania i głębokość penetracji do wnętrza kuli, a także cząsteczki brudu przylegające do włókna.

Dzięki zoptymalizowanej kombinacji włókien i innym innowacjom proceduralnym oferujemy teraz FIBALON 3D o selektywności 8 mikrometrów.

Zamień wkład filtrujący na
Fibalon compact

1 worek Fibalon compact zastąpi wkład kartuszowy w basenie ogrodowym. Jeśli posiadasz duży filtr kartuszowy to możesz włożyć 2 woreczki Fibalon compact.

Zalety stosowania Fibalon compact